L plus elements karkasa ēku plātņu pamatiem

31,70 €*

Vienība: 2 m (15,85 €* / 1 m)
Pamatu L elementa garums
Pamatu L elementa platums
Pamatu augstums
Produkta kods: L-Plus-2000-500-300
Produkta informācija "L plus elements karkasa ēku plātņu pamatiem"

TENAPORS L EPS 200 elementi betona plātņu pamatiem ir paredzēti plātņu pamatu izbūvei nelielām koka karkasa dzīvojamajām ēkām. Kombinējot elementu ar izolācijas plāksnēm tiek izveidots veidnis, kurā ielejot betonu veidojas monolīti plātņveida pamati. Tādā veidā tiek iegūta monolīta konstrukcija, kura tiešā veidā nesaskaras ar grunti un neveido siltuma tiltus. Šāda tipa konstrukcijai ir ne tikai augsta izturība pret grunts noslīdēšanu un deformāciju, bet arī ar teicamas siltumtehniskās īpašības.

Siltumtehnika

TENAPORS L EPS elements aizgūts no Skandināvijas, kur tas ieguvis plašu pielietojumu savu teicamo siltumtehnisko radītāju dēļ. Izmantotā putu polistirola siltumvadītspējas koeficients λcl ir 0,034 W/m K. Ilgstošā ūdens uzsūce nepārsniedz 5% un tas garantē izcilo siltumtehnisko īpašību saglabāšanos ilgtermiņā

Nesošā slodze

TENAPORS L EPS elements tiek ražots no materiāla EPS 200, kura spiedes spriegums pie 10% deformācijas ir 200 kPa. Pamatu izbūvē svarīgāks radītājs ir ilgtermiņa slodzes noturība, šajā gadījumā tā ir 60 kPa, jeb 6 t/m2. Ir pieejami arī elementi no citas klases EPS materiāla, atbilstoši klientu pieprasījumam, taču šāda veida izstrādājumi tiek pielietoti reti. Tehnoloģija, kas sevī ietver plātņveida pamatu izbūvi ar L EPS elementu visbiežāk tiek izmantota koka karkasa 1-2 stāvu ēku būvniecībai privātajā sektorā, kur visbiežāk elementu nodrošinātā ilgtermiņa slodzes noturība ir pilnībā pietiekama. Šāda veida pamati var tikt izmantoti arī privātmāju celtniecībai no gāzbetona vai cita veida celtniecības blokiem.

Saistītie produkti

Naglu plate
Viena savienojuma izveidei nepieciešamas 3 naglu plates.Izmērs 34mm x 155mm. 

0,48 €*