Siltinātie nesošo sienu veidņi

61,47 €*

Kāds daudzums materiāla jums ir nepieciešams?
Ievadiet nepieciešamā laukuma gabarītizmērus (m), A un B
A * B
Kopējais materiālu daudzums:
Rēķināt
Produkta kods: DP-Sienas-50/120/100
Produkta informācija "Siltinātie nesošo sienu veidņi"

Dobeles panelis® elements S ir nesošo sienu un pamatu veidņu sistēma, kas sastāv no speciāli veidota armatūras karkasa un tam no abām pusēm piestiprināta siltumizolācijas materiāla. Nesošo sienu un pamatu S elements objektā nodrošina risinājumus un atvieglo darbu vairākos posmos. Putupolistirola plāksnes kalpo kā veidņi betona ieliešanai, kam nav nepieciešama papildu veidņu noma vai izgatavošana, nav darbietilpīgās veidņu demontāžas un izmantoto izejmateriālu utilizācijas. Veidņus savienojošais karkass kalpo kā konstrukcijas stiegrojošā armatūra, samazinot laiku un līdzekļus armatūras sagatavošanas un veidņošanas darbiem.

Veidņa putupolistirola daļa ir efektīva siltumizolācija, un nav vajadzīga papildu siltināšana. Atkarībā no būves konfigurācijas, mērķa vērtībām, energoefektivitātes rādītājiem un citiem faktoriem, Dobeles panelis® nesošo sienu un pamatu veidņu sistēmas elements S paredz mainīgu ārējās siltumizolācijas biezumu (50 – 200 mm) un veidņu augstumu (300 – 4000 mm) betona ieliešanai ar slāņa biezumu 120 – 300 mm. Tā nodrošinot ne tikai stingru veidni uzreiz visā nepieciešamajā augstumā ērtai betonmasas ieliešanai, bet arī paredz maksimālu veidņu sistēmas elastību, lai nodrošinātu nepieciešamo siltumtehnisko prasību apmierināšanu un citu mērķa kritēriju sasniegšanu gandrīz jebkuram projektam.

Pieredzējušā pārdošanas komenda veic tāmēšanas pakalpojumus un ieska katram projektam atbilstošu risinājumu. Tā kā veidņi ir ar mainīgu augstumu, betona un izolācijas biezumu, tos ir praktiski iespējams piemērot gandrīz katram projektam.

  Veidņu sistēmas metodiskie norādījumi